کاربر گرامی،براي عضویت در این وب‌ سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه بفرماييد.

توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن می باشد.

 

امکان ثبت سفارش و خرید آنلاین در فروشگاه اینترنتی ترمه سرمه  در تمامی روزهای هفته و در هر ساعت روز امکان پذیر می باشد و تمامی سفارشات در طول روزهای کاری (شنبه تا پنجشنبه، به استثنای تعطیلات عمومی) و اولین روز پس از تعطیلات پردازش و ارسال می شوند.

پس از ثبت سفارش توسط مشتری تمامی اطلاعات مربوطه به وسیله شماره سفارش و ایمیل یا پیامک به اطلاع مشتری و فروشگاه ترمه سرمه رسیده و مورد پردازش قرار می گیرد.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند.

زمان تحویل کالای مورد نظر نیز بر اساس روز، محل دریافت، تعداد و نوع سفارش بین 3 الی 6 روز کاری متغیر است. لطفا در نظر داشته باشید که ملاک فروشگاه ترمه سرمه  برای محاسبه زمان ارسال، تاریخ واریز وجه توسط مشتری و اطلاع آن به فروشگاه خواهد بود.