Logo Term - دسته بندی

پیگیری سفارش

خرید انواع ترمه تزئینی شیک از فروشگاه اینترنتی

اینکه خیلیها تصور میکنند خرید ترمه از فروشگاه ترمه فقط مخصوص دکوراسیون سنتی است. در حالیکه با توجه به دکوراسیون هر خانه ای گاهی میتوان فقط از یک تکه ترمه به تنهایی نیز به عنوان رومیزی یا کاربردهای دیگر آن استفاده نمود. به همین دلیل است که ظرافـت نخهـای بـکار رفتـه و تراکـم بسـیار زیـاد پـود در ترمـه آن را بـه بافته ای ارزشـمند مشـهور کرده اسـت. تنوع روتختی در بازار به دلیل آن است که شرکت های زیادی در زمینه تولید این محصولات فعالیت داشته و همواره بهترین ها را با پارچه های مخصوص تولید می کنند. امروزه ارزا ریت نوع پشتی ترمه، آن است که با پارچه پلی استر ترمه تولید شده باشد. از گذشته تا به امروزه ترمه انواع مختلفی داشته است که هر کدام برای مصارف متعدد مورد استفاده قرار میگرفتهاند. در این مقاله از چیدانه سعی کردیم تا با همراهی ترمه رضایی یزد، انواع رومیزی ترمه را از نظر جنس ،طرح و نقش معرفی کنیم.

 

pic2 024 - خرید انواع ترمه تزئینی شیک از فروشگاه اینترنتی

 

قبلا به نکات مهمی درباره طرح، نقش و جنس الیاف اشاره کردیم. علاوه بر این به نکات مهمی درباره اشتباهات رایج انتخاب و استفاده از انواع رومیزی ترمه اشاره کردیم که ممکن است در مورد شما نیز صدق کند .البته که انتخاب ترمه بیش از هر چیز سلیقهای است. رومیزی ترمه از جمله محصولات شکیل و زیبایی است که نقش مهمی در دکوراسیون خانه ایفا می کند. ۲٫ عمده فروشانی که خود تولید کننده هم هستند و به نوعی دست اول اند. در پاسخ باید گفت که تمام وسایل مورد استفاده در دکوراسیون به نوعی انتخاب می شوند که بتوانند زیبایی محیط شما را چند برابر کنند. کارشناسان درمجموعه ترمه رضایی یزد با ما همراه شده اند تا به برخی از رایج ترین سوالات مخاطبین چیدانه درباره انواع رومیزی ترمه پاسخ دهند. احتمالا خودتان هم متوجه شده اید که المان بته جقه نقش اصلی را در طراحی انواع رومیزی ترمه دارد. این رومیزی در اشکال متنوعی تولید می شود و ابعاد مختلفی نیز دارد. بنابراین ترمه نیز به سبب جنس و طرح خاص و جذابی که دارد میتواند به میزان زیادی برای تحقق این هدف موثر واقع شود.

ظرافت ترهم ایرانی همیشه زبان زد عام و خاص بوده و نه تنها در ایران بلکه کشور های دیگر نیز خواهان این محصول زیبا و سنتی هستند. یکی از مهمترین و با کیفیت ترین پارچه های اصیل ایرانی، ترمه می باشد که علاوه بر ایران در اکثر کشور های دنیا هم شناخته شده می باشد. پارچه ترمه از قدمت زیادی برخوردار است و با طرح و نقش های زیبایش همیشه چشگیر بوده است. آنها میگویند که برای پاسداری از این هنر گرانبها، تمامی طرح های ترمه رضایی یزد در اداره مالکیت معنوی به ثبت رسیده و برای اطمینان از حفظ حقوق و رضایت همراهان هنردوست، محصولات ترمه رضایی تنها در فروشگاهها و نمایشگاههای مورد تایید که در وبسایت این مجموعه معرفی شده اند، عرضه میگردند. آیا در تمام ساعات شبانه روز میتوانم سفارش ثبت کنم؟ این مانتو در پنچ رنگ تولید و عرضه شده است تا تمام سلیقه ها را پوشش دهد و هنری که در طراحی بافت های ترمه این مانتو به کار گرفته شده است زیبایی خاصی را به شما هدیه می کند.

آنها همچنین به این نکته اشاره میکنند که بعضی ها در انتخاب رنگ ترمه غیر اصولی عمل میکنند. آنها میگویند که بسیاری از مشتریها فکر میکنند در هنگام خرید ترمه لازم است تا ست کامل آن را خریداری کنند مانند تصویر pinterest .مثلا رومیزی های عسلی، رومیزی جلو مبلی، رومیزی برای میز خاطره و رانر . البته قبلا در این مورد به طور کامل توضیحاتی ارائه دادیم. قبلا هم اشاره کردیم که تمام محصولات ترمه رضایی یزد از جنس ابریشم ویسکوز هستند و از لحاظ دوخت و ملحقات یکسان اند. الیاف ابریشم را توسط ماشین های ابریشم کشی به هم میبافند و نخ ابریشمی به تولید می کنند.نخ ابریشمی را بصورت کلاف بدست می آورند که برای تهیه یک کیلو ابریشم خام ۴۵۰۰ پیله لازم است و هر پیله در حدود ۱۰۰۰ متر نخ می دهد. تمام محصولات ترمه رضایی از جنس ویسکوز یا ابریشم گیاهی هستند. رومیزی ترمه با دستان توانا و هنرمند هموطنان یزدی، اصفهانی، کاشانی و کرمانی با کیفیت هرچه تمام تر تولید می شود.

logooo - فوتر تمپلت جدید

دانلود اپلیکیشن های ترمه سرمه

تمامی حقوق برای ترمه سرمه محفوظ می باشد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.