Logo Term - دسته بندی

پیگیری سفارش

خرید پشتی سنتی ترمه با ارزان ترین قیمت –

هم اکنون علاوه بر تاجران و بنکداران خانم های خانه دار نیز ترجیح میدهند وسایل مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی و غیرحضوری از فروشگاه ترمه خریداری کنند تا در زمان و انرژی صرفه جویی کرده باشند.

کافی است با جستجو در یکی از سایت های معتبر خرید و فروش ترمه در تهران و یا هر شهر دیگری، ترمه و یا کوسن ترمه مورد نظر را خریداری کرده تا در کمترین ساعت و بدون صرف انرژی، کالای ترمه به شرط ضمانت کیفیت و اصیل بودن به دست شما برسد.

هرچه که باشد، ذوق، شوق و استعداد ایرانیان در بافت این نمونه شال ها چه در زمان صفویان و چه در زمان حال آن را به یکی از معروف ترین کالاهای صادراتی تبدیل کرده است.

اما شروع ترمه بافی در ایران به چه زمانی باز می گردد؟ سپس برای باز کردن چربی ها از پشم، آن را در لیا خیس کرده و چندین بار با آب می شویند. پشتی سنتی از جمله محصولات پر فروش ترمهخ است که جای خود را بین خانواده های ایرانی باز کرده و در کنار مبلمان های لوکس و زیبا هنوز هم کاربرد دارد.

 

pic2 032 - خرید پشتی سنتی ترمه با ارزان ترین قیمت -

 

سایت های خرید و فروش زیادی هستند که پشتی سنتی یزد و دیگر شهر ها را به صورت آنلاین برای مشتریان عمده و تکی خود عرضه می کنند.

در این مرحله هنگامی که پشم ها به اندازه کافی سفید شدند، آن ها را رنگ می کنند. ترمه ها بر اساس اندازه و نقش و نگار به مدل های مختلفی تقسیم می شوند که به طور کلی نمونه های ایرانی و به خصوص یزد این ترمه ها امروزه شهرت جهانی پیدا کرده اند.

همان طور که گفته شد معمولا از رنگ های طبیعی برای ساخت ترمه استفاده می شود. رنگ های ترمه ایرانی معمولا طبیعی بوده و از گیاهان تهیه می شود.

معمولا از ناحیه های شکم، پهلو، پشت گردن، سر و ساق پا برای تهیه ترمه استفاده می شود. ترمه را معمولا از پشم و ابریشم تولید می کنند اما ماده متداول تر آن، پشم سفید است.

ایرانیان معمولا قبل از این که پشم گوسفند را قیچی کنند، گوسفند را به مدت ۱۰ دقیقه با آب می شویند. هر کدام از این مدل ها در ابعاد های متفاوتی بافت و عرضه می شوند.

این مقدار از استقبال رانیز می توان به کیفیت این نوع پارچه سنتی نسیت داد چرا که ترمه ها دارای انواع مختلفی از سطح تراکم و کیفیت هستند و هر کدام قیمت متنوعی نیز دارند.

در نقوش ترمه این سرو شکسته بسیار دیده می شود، که بسیاری آن را نمادی از خضوع و خشوع در مقابل آفرینش هستی و عظمت الهی می دانند.

فروش پشتی سنتی ترمه. اغلب این نمایشگاهها در فرهنگسراها برپا میشود.معمولا هنرمندانی از یزد و دیگر شهرهای تولید کننده ترمه در این نمایشگاهها، در غرفههایی به نمایش و فروش محصولات خود میپردازند.

با توجه به اینکه این غرفهها توسط هنرمندان و فروشندگانی از شهر یزد و شهرهای دیگر تولید کننده ترمه اداره میشوند، میتوانید اطلاعات مورد نیاز خود درباره ترمه را از آنها بپرسید.

آیا شما هم محلی برای خرید ترمه را در تهران میشناسید؟

خریداران و تاجران که قصد خرید عمده دارند اغلب این گزینه را انتخاب می کنند. این رنگ ها را می توان از ریشه، تنه، برگ ها، گل، میوه و یا پوست گیاهان بدست آورد.

این کار سبب رقابت بیشتر میان فروشندگان و بالا رفتن کیفیت برای عرضه محصول می شود و خریدار می تواند به راحتی از سایت فروشگاهی مدنظر خود خرید انجام دهد. وظیفه استاد کار این است که در پشت دستگاه نشسته و نفر دوم در بالا قرار می گیرد.

پشمی که در تهیه ترمه مورد استفاده قرار می گیرد باید الیاف بلندی داشته و مرغوب باشد. دو روش برای سفید کردن پشم وجود دارد: یکی از این راه ها پهن کردن پشم در چمنزار برای جذب کردن شبنم و تبخیر شدن، که این روش چندین بار انجام می گیرد.

برای این که رنگ ها دوام و ثبات داشته باشند از عنصری به نام دندانه که یک ماده شیمیایی است استفاده می شود.

جنس این پارچه ها از کرک و پشم یا ابریشم با طرح های متفاوت و اصیل است. طرح و رنگ در ترمه یکی از فاکتورهای بسیار مهم در جلب نظر خریدار است که امروزه به مدد دستگاه های ماشینی ترمه می توان صدها طرح و نقش را با طیف بالایی از رنگ ترکیب کرده و انواع متنوعی از پارچه های ترمه ابریشمی را به زیبایی بافت و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کرد که در خبرگزاری tehrantimes  هم اشاره دارد.

این مرحله قبل از رنگرزی صورت می پذیرد. برای خرید رومیزی ترمه درجه یک می توانید از مشاوران فروش این مجموعه نیز کمک یگیرید.

logooo - فوتر تمپلت جدید

دانلود اپلیکیشن های ترمه سرمه

تمامی حقوق برای ترمه سرمه محفوظ می باشد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.