Logo Term - دسته بندی

پیگیری سفارش

خرید ترمه به صورت آنلاین

ترمه آنلاین

ترمه رضایی یزد

یزد، مهد ترمه بافی ایران می باشد و از گذشته تا به امروز، امانت دار خوبی از این میراث فرهنگی گرانبها بوده است.

مرغوب ترین نوع پارچه ترمه، ترمه رضایی یزد می باشد که توسط محمد رضایی بنیانگذار ترمه رضایی یزد در سال ۱۳۴۰ در بازار خان یزد تاسیس گردید.

قابل ذکر است که خواندن این صفحات را پیشنهاد میکنیم : خرید ترمه ، رومیزی ترمه ، کوسن سنتی ، کوسن ترمه و پشتی سنتی در فروشگاه ترمه

 

 

وی با ایجاد نگاره های جدید و خلق طرح های نوین، هنر ترمه را تحولی عظیم بخشید و این امر سبب گشت که در سال ۱۳۵۵ جایزه ممتاز سازمان صنایع دستی ایران به وی اهدا گردد.ترمه رضایی یزد، ارائه دهنده ی ترمه ابریشم ، محصولات خود را در طرح و اندازه های مختلف به صورت خرید حضوری و یا خرید ترمه آنلاین در اختیار مشتریان قرار می دهد. مدل های مختلف ترمه رضایی یزد، عبارتند از: بُقچه ترمه، رانر ترمه، روتختی ترمه، پُشتی ترمه، لحاف ترمه، پرده ترمه، رومبلی ترمه، کوسن،کراوات و انواع دیگر محصولات ترمه می باشد که در طرح های مختلف

روانه بازار شده است .

 

buy terme online 2002 - خرید ترمه به صورت آنلاینت.

ترمه حسینی یزد

ترمه حسینی یزد نیز یکی از قدیمی ترین و مهمترین مراکز تولید پارچه نفیس ترمه در شهر یزد می باشد. ترمه حسینی یزد با استفاده از بروزترین تجهیزات صنعتی و بکار گیری طرح های نوین با ترکیبی از رنگ های بسیار زیبا، توانسته ترمه هایی با کیفیت مرغوب به بازار سرمایه ارائه دهد و رضایت اکثریت خریداران این سنت دیرینه ایرانی را به خود جلب نماید. از محصولات مهم ترمه حسینی یزد در طرح و ابعاد مختلف: پارچه ترمه و انواع ترمه در طرح هایی چون رومیزی، رو تختی، سجاده و جانماز، کوسن و کیف و کفش می باشد.

 

خرید ترمه آنلاین یزد

جهت خرید آنلاین ترمه یزد باید به نکاتی جهت تشخیص مرغوب بودن ترمه توجه نمود . تراکم نخ و تنوع رنگ استفاده شده در بافت از نشانه های مهم در تشخیص کیفیت ترمه می باشد. در واقع هرچه ترمه رنگارنگ تر باشد، ارزش آن بالاتر و در نتیجه گرانتر می باشد. این ملاک ها تعیین کننده قیمت کار می باشند. اما در صورت خرید آنلاین ترمه یزد می توان به یکی از سایت های معتبر فروش ترمه یزد، مانند سایت ترمه سرمه مراجعه نمود. این سایت ها انواع ترمه و پارچه ترمه یزد را در طرح و رنگ های متنوع و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهند.

 

خرید ترمه آنلاین علاوه بر مقایسه قیمت، کیفیت و جنس پارچه که امکان بزرگ نمایی در سایت های اینترنتی فراهم می باشد، در کاهش هزینه ی حمل و نقل نیز موثر می باشد. همچنین از مزیت های دیگر خرید ترمه آنلاین این است که فروشگاه های اینترنتی حداقل هر هفته اجناس خود را بروز رسانی می کنند. بنابراین دسترسی آنلاین برای آگاهی از جنس تازه و بروزشده فراهم می باشد.

buy terme online 2003 - خرید ترمه به صورت آنلاین

 

پشتی سنتی ترمه

پشتی سنتی، تکیه گاهی برای نشستن می باشد که از دیرباز زینت دهنده خانه ی هر ایرانی بوده است. در کنار اثاثیه لوکس و شیک امروزی، گاهی یک گوشه دنج، با حال و هوای خانه مادربزرگ، آرامش دهنده ی روح خسته آدمی است. پشتی سنتی چه به صورت تک به عنوان تکیه گاه و یا به صورت جفت که یکی هم در نشیمن گاه قرار می گیرد، استفاده می گردد.

 

جهت دوخت پشتی سنتی یزد از پارچه ترمه به ابعاد نیم متر در یک متر استفاده می شود که البته در مناطق مختلف، متفاوت می باشد. نقش های منحنی مانند بته جقه و گل های شاه عباسی در رنگ های متنوع در دوخت پشتی سنتی ترمه بکار برده می شود. معمولاً درون پشتی از الیاف محکم و سفتی استفاده می شود که سبب استقامت و تکیه گاه امن می گردد.

 

برای خرید پشتی سنتی یزد، دو کارگاه مختلف در یزد وجود دارد:۱- کارگاهی که مستقیماً پارچه ترمه را می بافد و جهت پشتی سنتی ترمه استفاده می کند. که این کارگاه ها تنوع رنگ و طرح بیشتری دارند. چون قیمت تمام شده این کارگاه ها،کمتر می باشد، پس قیمت پشتی سنتی ترمه نیز ارزانتر می باشد.۲- کارگاه های دیگر که فقط تولید کننده پشتی سنتی می باشند، پارچه ترمه را جداگانه تهیه می کنند در نتیجه قیمت تمام شده آن بیشتر می باشد.

 

پشتی سنتی جدید

مدل پشتی سنتی جدید که به خان نشین (شاه نشین) معروف می باشد دارای قدمتی طولانی و به دوره قاجار باز می گردد. جنس پشتی خان نشین، از پارچه ترمه و تار و پود آن از نخ لمه، ابریشم و پلی استر می باشد. رنگ تار و پود این پشتی بین ۴ تا ۱۶ رنگ متغیر می باشد.

 

پشتی سنتی جدید در سِت هفت تکه و یا نُه تکه در طرح و رنگ های متنوع به بازار ارائه می شود. سِت هفت تکه، شامل زیرانداز، ۲ عدد پشتی مربع،۲ عدد پشتی گرد،۲ عدد زیر دستی مثلثی شکل می باشد. در سِت نُه تکه آن، علاوه بر موارد فوق، ۲ پشتی گرد کوچک نیز اضافه می گردد. قیمت ۹ تکه گرانتر از ۷ تکه آن می باشد. با توجه به جنس پارچه و مواد به کار رفته در درون پشتی، بین یک میلیون تا یک میلیون پانصد هزارتومان متغیر می باشد.

buy terme online 2004 - خرید ترمه به صورت آنلاین

 

پشتی سنتی جدید

پشتی سنتی گرد هم یکی از پر کاربردترین نوع پشتی ها می باشد که یا به صورت تک و یا همراه با، سِت شاه نشین به فروش می رسد. در دوخت پشتی گرد سنتی از پارچه مرغوب و درون آن از الیاف محکم و سفت استفاده می گردد. قیمت پشتی سنتی یزد و قیمت پشتی سنتی گرد به عواملی چون طرح و الیاف به کار رفته ، کیفیت پارچه ترمه و کیفیت مواد درون آن ، بستگی دارد .

 

با توجه به نوسانات بازار، قیمت پشتی گرد در صورتی که از پلی استر در بافت پارچه آن استفاده شده باشد، از دویست هزار تومان و اگر از پارچه ترمه ابریشم استفاده شده باشد، از چهارصد هزارتومان شروع می شود. نوع دیگری هم از پشتی بنام پشتی سنتی ترکمن، وجود دارد. پشتی سنتی ترکمن در ابعاد بزرگ بافته می شود تا تکیه گاه راحت و مناسبی باشد. قیمت پشتی سنتی ترکمن که از جنس پشم طبیعی باشد، نسبت به پشتی سنتی گرانتر می باشد و با توجه به نوسانات بازار از قیمت سه میلیون تومان تا نزدیک به چهار میلیون تومان متغیر می باشد.

buy terme online 2005 - خرید ترمه به صورت آنلاین

کوسن

کوسن یا بالشتک به عنوان دکوری در ابعاد کوچک، زینت دهنده چیدمان داخلی فضای منزل می باشد. مدل کوسن با پارچه ترمه به لحاظ ابعاد هندسی یا به صورت گرد و یا مربع در سایزهای متنوع تهیه می شود.

درون آن معمولاً با فوم، پُر می شود. پارچه ترمه مرغوبی که برای کوسن استفاده می شود، معمولاً تار آن از پلی استر و پود آن از ابریشم می باشد. استفاده از پارچه ترمه با تراکم بالا در کوسن، علاوه بر زیبایی و خاص بودن، سبب نرمی و لطافت هم می شود. برای خرید کوسن یا به صورت آماده و یا به صورت کاور کوسن، معمولاً براساس جنس پارچه، طرح و ابعاد آن قیمت گذاری می شوند. برای خرید آنلاین کوسن، می توانیم با مراجعه به یکی از مجموعه سایت های اینترنتی معتبر فروش کوسن، بعد از مشاهده کیفیت و قیمت کوسن، خرید خود را نهایی کنیم.

logooo - فوتر تمپلت جدید

دانلود اپلیکیشن های ترمه سرمه

تمامی حقوق برای ترمه سرمه محفوظ می باشد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.