Logo Term - دسته بندی

پیگیری سفارش

خرید مناسب ترین ترمه درجه یک و با کیفیت *

حق دارید. این پارچه ی گرانبها موجود در فروشگاه ترمه با نقوش زیبای بته جقهاش، بسیار چشمگیر و دلرباست .در این مقاله قصد داریم تا درباره انواع رومیزی ترمه حرف بزنیم. در صورتی که ترمه را از خط تقارن آن تا کنیم و دو طرف آن کاملا با یکدیگر منطبق شوند، می توانیم آن را از نمونه های با کیفیت بدانیم. ۴٫ در انتها، اگر خواستید ترمه را اتو کنید، حتما از یک پارچه نخی کمک گرفته و از پشت به رو اتو کنید.

استفاده از نفتالین به پارچه شما کمک کرده تا به مرور زمان خراب نشده و از بین نرود. بید دشمن اصلی ترمه است و در صورت نگهداری آن در مکان های مرطوب ممکن است بید بزند و ترمه شما را از بین ببرد.

امیدواریم که خواندن این متن به شما در خرید یک ترمه باکیفیت کمک کند. بنابراین، شستشوی ترمه با آب داغ و شوینده های قوی به رنگ های طبیعی درون پارچه آسیب وارد می کند و آن را از بین می برد.

 

pic2 026 - خرید مناسب ترین ترمه درجه یک و با کیفیت *

 

هنگام خرید ترمه بسیار توجه کنید که نمونه راسته دوزی آن را که از کیفیت پائینی برخوردار است را خریداری نکنید. تعداد رنگ تار و پود در ترمه باعث می شود که این پارچه بینظیر بسیار زیبا و جذابتر شود و این امر در کیفیت ترمه نیز موثر است زیرا نیاز به دستگاه های پیشرفته تری بری بافت پارچه ترمه با رنگ تار و پود بالا است.

شال بندی: این ترمه نقشی شبیه به لانه زنبور داشته که داخل هر یک از این خانه ها یک گل یا یک بته به چشم می خورد. همچنین جهت خرید ترمه در تهران می توانیم به بازار ترمه واقع در بازار بزرگ تهران و یا بازارچه تجریش برویم.

برای تشخیص تراکم کافی است قسمتی از ترمه را به دو طرف بکشید، ترمه ای که کمتر کش بیاید از کیفیت بالاتری برخوردار است. در خانه ترمه ایران و ترمهفروشیهای دیگر بازار تهران میتوانید بالاترین تنوع ترمه و محصولات مربوط به آن را در پایتخت ببینید.

 

برای خرید تکی ترمه رومیزی می توان از طریق سایت هایی مانند ترمه سرمه و دیگر سایت هایی که به صورت تخصصی محصولات صنایع دستی را می فروشند اقدام کرد تا در اسرع وقت سفارش خود را خریداری نموده و تحویل گرفت.

این فروشگاه ها علاوه بر اینکه در اقصی نقاط ایران، نمایندگی های فعال دایر نموده اند، امکان خرید اینترنتی ترمه از سایت خود را برای علاقه مندان به ترمه، امکان پذیر نموده اند. استفاده کرد.

خرید انواع ترمه تزئینی شیک از فروشگاه اینترنتی ترمه سرمه  امکان پذیر است. برای خرید ترمه با کیفیت باید به موارد زیادی از جمله وزن، تراکم، مغذی دوزی، تقارن و … وزن و سنگینی ترمه هر چه بیشتر باشد، کیفیت ترمه بالاتر، تار و پود آن ظریف تر و زیبایی آن بیشتر است.

انواع ترمه مانند ترمه رضایی و ترمه هاشمی، امروزه یکی از قشنگ ترین و برندترین سوغاتی می باشد و از نظر زیبایی و با ارزش بودن بسیار مهم و زیبا است.

طرح و رنگ در ترمه یکی از فاکتورهای بسیار مهم در جلب نظر خریدار است که امروزه به مدد دستگاه های ماشینی ترمه می توان صدها طرح و نقش را با طیف بالایی از رنگ ترکیب کرده و انواع متنوعی از پارچه های ترمه ابریشمی را به زیبایی بافت و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کرد.

تقارن نیز یکی دیگر از مواردی است که کیفیت ترمه را افزایش می دهد. علاوه بر این، تراکم ترمه هرچه بیشتر باشد، از عبور نور راحت تر جلوگیری کرده و در نتیجه کیفیت ترمه را افزایش می دهد.

ترمه نوعی از پارچه های سنتی وتزیینی درصنایع دستی ایران می­باشد که به دلیل گرانبها بودن این پارچه ها ان را در مواردی مثل رومیزی، رانر، کوسن، سجاده، جانماز، روتختی، کراوات، ست لباس و کیف و کفش ترمه مورد استفاده قرار می­گیرد.

به همین دلیل است که ظرافـت نخهـای بـکار رفتـه و تراکـم بسـیار زیـاد پـود در ترمـه آن را بـه بافته ای ارزشـمند در سایتهای جهانی مانند ebay مشـهور کرده اسـت.

logooo - فوتر تمپلت جدید

دانلود اپلیکیشن های ترمه سرمه

تمامی حقوق برای ترمه سرمه محفوظ می باشد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.