Logo Term - دسته بندی

پیگیری سفارش

راهنمای نهایی در مورد ترمه

بسیاری از پارچههای ترمه موجود در فروشگاه ترمه در روکشهای کوسن و مبل، لباسهای ترمه، جلد کتاب، کیف و کفش و … حال سوال ما این است: در میان ترمه های امروزی، چگونه ترمه خوب را از بد تشخیص دهیم؟ برای تشخیص ابریشم اصل، تکه ای نخ را از پارچه جدا کرده و آن را بسوزانید. تراکم بیشتر به مقدار نخ ابریشم بیشتر و در نتیجه ماندگاری بالاتر است. هرچقدر کیفیت ترمه بالاتر باشد، قیمت آن بالاتر می شود. هر چقدر پارچه ترمه ضخیم تر باشد، کیفیت ترمه بالاتر می رود و از الیاف بهتری در تولید آن استفاده شده است. قبلا به نکات مهمی درباره طرح، نقش و جنس الیاف اشاره کردیم. جنس پشم با آستر سبز کج راه. حال شاید با خود بگویید که با توجه به چه نکاتی باید یک ست رومیزی ترمه زیبا و باکیفیت را خریداری نماییم و بتوانیم جنس اصل را از تقلبی تشخیص دهیم. اگر قصد خرید لحاف کرسی با طرح بته جقه را دارید، باید بگوییم که کیفیت لحاف کرسی، اهمیت بسیار زیادی دارد!

 

pic2 029 - راهنمای نهایی در مورد ترمه

 

 

بافت ترمه نیاز به مهارت بالایی دارد چرا که بسیار سخت و مشکل است. تراکم بالای تار و پود ترمه، مقاومت نسبی در آن به وجود آورده است. آنچه در فیلم میبینیم ایجاد رابطههای غیرمرسوم و مستهجن است که انگار فیلمساز قصد داشته این رابطهها را پررنگ کند، به طور مثال خیانت امیر به ترمه و معلومالحال بودن لیلی مادرِ ترمه وصلهای غیردراماتیک به اثر است، به همین دلیل باورپذیری خط روایی و ایجاد موقعیتها برای مخاطب دور از ذهن است، به عنوان مثال چند سکانس را میتوان به یاد آورد که به لحاظ محتوایی و البته ساختاری تا چه اندازه ضعف دارند: سکانسی که ترمه با امیر به قبرستان میرود، نماهای اضافی و خلسه و رؤیای ترمه و حضور پدرش بیشتر از آنکه سوررئالگونه باشد، خندهدار شده است. خرید حضوری: فروشگاه ها و شعب منسوجات ترمه سالاری همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت ۹ الی ۱۳ و ۱۷ الی ۲۱ پذیرای حضور گرم شما مشتریان عزیز خواهد بود. ترمه با کیفیت در اثر شستشو رنگ ها و طرح های خود را از دست نمی دهد، در حالی که نمونه های تقلبی تنها با یکبار شسته شدن رنگ پس می دهند. بهترین روش برای شستشو و تمیز کردن ترمه خشکشویی و یا بخارشویی آن است.

اما فروشگاه اینترنتی ترمه سرمه، به شما این تضمین را میدهد که بهترین کیفیت را در کنار پایین ترین قیمت به مشتریان خود ارائه کند. اما این نکته شاید به شما کمک کند! این هنر تا دوران هخامنشیان و ساسانیان از آنچه که به عنوان مدارک و شواهد موجود است از رونق بسیار خوبی برخوردار بوده است. دوخت انواع پارچههای ترمه معمولا بسیار محکم است، اما با عدم احتیاط و چلاندن آن، دوختها سست میشوند. کاراکترهای فیلم بیهویت و الکن و اساساً مستهجن در فضایی مبتذل، نارس و عقیم ماندهاند و آنچه میبینیم به صورت نصفهونیمه به شکلی فاجعهبار شکل گرفته است، بنابراین با اثری روبهرو هستیم که نمیتواند مسیر مشخصی را طی کند چراکه تعدد موقعیتها نه تنها غیرواقعی هستند بلکه محوریت اصلی فیلم به دلیل عدمپرداخت در شخصیتسازی گم مانده است، ماجرای ترمه با شوهرش امیر از یک سو و بازگشت مادرش به ایران و ایجاد موقعیت دعوای خانوادگی و درگیری ترمه بر سر موضوع چگونگی مرگ پدرش به هیچ وجه در چارچوب خاص و سرراستی روایت نشده است. به کمک این کالای تزئینی می توانید دکوراسیون خانهی خود را به شکلی جذاب تزئین کنید. نقش های منحنی مانند بته جقه و گل های شاه عباسی در رنگ های مختلف در ترمه به کار می رود.

هر گاه در هر کوی و برزن در داخل و خارج از کشور، نمایشگاه یا جشنواره ای از صنایع دستی ایران برگزار می شود، ترمه، اعتباری به رویداد می دهد و نگاه های ظریف حرفه ای ها مانند سایت worthpoint را به سمت خود جلب می کند.

logooo - فوتر تمپلت جدید

دانلود اپلیکیشن های ترمه سرمه

تمامی حقوق برای ترمه سرمه محفوظ می باشد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.