Logo Term - دسته بندی

پیگیری سفارش

عکس مدل رومیزی ترمه

آشنایی با انواع عکس مدل رومیزی ترمه

ترمه از جمله پارچه های بسیار نفیس و زیبایی می باشد که در طرح های مختلف، کاربرد های متفاوتی دارد. یکی از پرکاربردترین استفاده از ترمه، رومیزی ترمه می باشد.

قابل ذکر است که خواندن این صفحات را پیشنهاد میکنیم : خرید ترمه ، ، کوسن سنتی ، کوسن ترمه و پشتی سنتی در فروشگاه ترمه

رومیزی ترمه یکی از بهترین رومیزی های شیک می باشد که برای خانه هایی با سبک سنتی تزئین شده باشد. انواع رومیزی ترمه بر حسب طرح و رنگ های متنوع در بازار موجود می باشد. رومیزی ترمه در ابعاد و سایز های متنوع ، میتوان به رومیزی ترمه به صورت مربع که در گذشته با نام بقچه شناخته می شد، اشاره نمود. اندازه های رومیزی ترمه مربع (عکس مدل رومیزی ترمه شماره۱)در ابعاد ۵۰*۵۰، ۷۰*۷۰ و یا ۱۰۰*۱۰۰ می باشد. این رومیزی جهت تزئین میز عسلی، زیر قاب عکس و تزئین دکوری استفاده می شود. همچنین رومیزی ترمه گرد در ابعاد مختلف جهت تزئین میزهای گرد و یا میز خاطره استفاده می شود.

عکس مدل رومیزی ترمه شماره ۱
یک نمونه دیگر از انواع رومیزی های ترمه که می توان بدان اشاره نمود، به رومیزی ناهارخوری و سری پذیرایی در قالب رانر می باشد. (عکس رومیزی ترمه یزد شماره ۲) رومیزی رانر به صورت ۶ ضلعی می باشد و به عنوان رومیزی ناهارخوری ترمه جهت تزئین میز پذیرایی و حتی تزئین میز کنفرانس به کار می رود.

اندازه های رومیزی ترمه ناهارخوری ۱۷۰*۵۰ سانتی متر می باشد. ست رومیزی ترمه هم بسیار شیک و کاربردی می باشد. ست ۳ تکه رومیزی ترمه شامل یک رومیزی به ابعاد ۵۰*۱۰۰ می باشد و از ۲ عدد رومیزی به ابعاد ۳۰*۵۰ که برای استفاده به عنوان جلو مبلی و یا میز عسلی به کار می رود. (عکس از رومیزی ترمه یزد شماره ۳)

عکس رومیزی ترمه یزد شماره ۲

عکس از رومیزی ترمه یزد شماره ۳

 

رومیزی های شیک و جدید

آرزوی هر کدبانویی داشتن یک رومیزی شیک و جدید می باشد که با فضا و دکوراسیون منزل مطابقت کند. برای داشتن یکی رومیزی شیک نیاز نیست که به دنبال گران قیمت ترین رومیزی باشیم. گاهی انتخاب یک رومیزی ساده، جلایی بسیار زیبا به خانه می بخشد.

امروزه در بازار انواع گوناگونی رومیزی که با چیدمان منزل هم خوانی داشته باشد، وجود دارد. رومیزی ها بر حسب نوع پارچه و تزئین آن شکل و زیبایی می گیرند. در طبقه بندی رومیزی های شیک و جدید که به بازار ارائه شده اند می توان به رومیزی با پارچه مخمل اشاره کرد.

رومیزی با پارچه مخمل جزء رومیزی های شیکی می باشد که برای خانه ای با دکوراسیون مدرن مناسب می باشد. همچنین رومیزی با پارچه ساتن نیز در زمره رومیزی های شیک قرار می گیرد که برای مهمانی های رسمی و لوکس استفاده می شود. همچنین رومیزی پولک دار که جدیداً به بازار آمده و فضای دکوراسیون منزل را بسیار متحول و زیبا می کند.(عکس رومیزی ترمه سرمه دوزی شده شماره ۴)

عکس رومیزی ترمه سرمه دوزی شده شماره ۴
از دیگر رومیزی هایی که در عین سادگی شیک و زیبا می باشند می توان به رومیزی های توری اشاه نمود که هم بسیار ظریف و زیبا هستند و هم در رنگ های سفید تا شیری موجود می باشند و یا رومیزی های ناهارخوری گلدار که از گذشته زینت دهنده میزهای آشپزخانه بوده است و امروزه در طرح های و رنگ های بسیار شاد تزئین کننده میز های پذیرایی می باشند.

همچنین رومیزی هایی با پارچه کتان که بسیار ساده بوده و با هر دکوراسیونی مناسب می باشد و شستشوی بسیار راحت تری دارد.

 

تصاویری از عکس مدل رومیزی ترمه

در زیر عکس رومیزی های ترمه، عکس مدل رومیزی ترمه( طرح مخمل)، عکس مدل رومیزی ترمه (طرح گرد)، عکس مدل رومیزی ترمه (طرح امپراتور)، عکس مدل رومیزی ترمه (طرح بته جقه) به تصویر کشیده شده است.

logooo - فوتر تمپلت جدید

دانلود اپلیکیشن های ترمه سرمه

تمامی حقوق برای ترمه سرمه محفوظ می باشد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.