Logo Term - دسته بندی

پیگیری سفارش

فروش رومیزی ترمه – آشنایی با خرید و فروش رومیزی ترمه

فروش رومیزی ترمه

خرید و فروش رومیزی ترمه

رومیزی، زینت دهنده فضای چیدمان خانه می باشد و بسته به انتخاب و سلیقه در جلا و زیبایی خانه موثر می باشد. ترمه از جمله پارچه های نفیسی می باشد که در انواع و طرح های مختلف در بازار موجود می باشد. رومیزی ترمه ، بیشتر مورد توجه طرفداران این پارچه نفیس و گرانبها می باشد.

قابل ذکر است که خواندن این صفحات را پیشنهاد میکنیم : خرید ترمه ، ، کوسن سنتی ، کوسن ترمه و پشتی سنتی در فروشگاه ترمه

بنابراین تولیدکنندگان ترمه در انواع و اشکال متعدد و متنوع به تولید رومیزی های ترمه پرداخته اند. از مدل های متنوع رومیزی ترمه می توان به رومیزی ترمه گرد که برای استفاده و تزئین میزهای پذیرایی گرد و یا میز خاطره استفاده می شود.

pic cashmere tablecloths9 1024x1024 - فروش رومیزی ترمه - آشنایی با خرید و فروش رومیزی ترمه

رومیزی ترمه چهل تکه که از ترکیب و به هم دوخته شدن چند پارچه در کنار همدیگر که هارمونی مناسبی داشته باشد جهت پهن کردن بر روی میز آشپزخانه مناسب می باشد. رومیزی ترمه سرمه دوزی شده ، رومیزی ترمه ۵ تکه که در قالب یک عدد رانر برای میز ناهارخوری ۶ تا ۱۲ نفره، یک عدد رانر برای میز پذیرایی، ۲ عدد رانر برای میز عسلی و یک عدد هم برای میز خاطره و یا پیشخوان آشپزخانه جهت تزئین می باشد.

جهت خرید و فروش رومیزی ترمه اصل و با کیفیت باید توجه و دقت بسیاری نمود. بهترین و با کیفیت ترین رومیزی های ترمه متعلق به یزد، مهد ترمه ایران می باشد. از مهمترین تولیدکنندگان رومیزی های ترمه یزد می توان به رومیزی ترمه هاشمی اشاره نمود.

خرید و فروش رومیزی ترمه هاشمی یزد در ابعاد و سایز های متنوعی چون رومیزی مربع، رومیزی ناهار خوری ترمه و ست پذیرایی ترمه انجام می گیرد. همچنین رومیزی ترمه سرمه دوزی شده هاشمی یزد یکی از زیباترین ترمه های این مجموعه می باشد که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو می باشد.

رومیزی ترمه یزد

رومیزی ترمه یزد بر حسب نوع الیافی که در آن به کار رفته است، از کیفیت پارچه متفاوتی برخوردارند. رومیزی ترمه یزدی اگر از الیاف ابریشم در بافت آن استفاده شود به مراتب قیمت بالاتری از رومیزی سنتی ترمه که با نخ ویسکوز (ابریشم مصنوعی) بافته شده دارد.

ابریشم لطیف تر، ظریفتر و از درخشندگی زیبایی برخوردار می باشد. برای خرید و فروش رومیزی ترمه سنتی یزد می توان به بازار خان و بازار قدیمی شازده فاضل یزد مراجعه نمود. البته فروش رومیزی ترمه یزد در سایر شهر های دیگر هم به فروش می رسد و در صورت نیاز هم می توان با خرید اینترنتی از سایت های معتبری که ترمه سنتی یزد را می فروشند مانند ترمه هاشمی یزد، آن را تهیه نمود.

رومیزی ترمه با سرمه دوزی یکی از رودوزی های زیبایی می باشد که بیشتر جنبه تزئینی دارد و طرفداران خاص خود را دارد.

pic cashmere tablecloths6 1024x853 - فروش رومیزی ترمه - آشنایی با خرید و فروش رومیزی ترمه

رومیزی ترمه اصفهان

بافت و تولید ترمه محدود به شهر یزد نمی باشد بلکه این هنر اصیل در شهر های دیگر هم رشد نموده و اصفهان یکی از بزرگترین قطب های تولید ترمه می باشد. ترمه اصفهان دارای طرح ها و رنگ های دلنشین بسیار جذابی می باشد که چشم هزاران بیننده را به خود مبهوت کرده است.

از محصولات ترمه اصفهان می توان به رومیزی ترمه اصفهان، رومیزی گرد ترمه اصفهان، رومیزی مربع و یا رومیزی ناهارخوری ترمه اصفهان که در سایز و اندازه های مختلف تولید می شود، اشاره نمود. رومیزی ترمه قرمز یکی از زیباترین طرح و نقش های رومیزی ترمه می باشد که تغییر چشمگیری در دکوراسیون خانه ایجاد می کند.

فروش رومیزی ترمه اصفهان را می توانیم از سایت های اینترنتی معتبر بخواهیم و یا برای تهیه آن می توانیم به بازار های فروش پارچه ترمه در سطح شهر مراجعه کنیم .

رومیزی چهل تکه با ترمه

رومیزی ترمه چهل تکه دوزی شده، بی شک یکی از زیباترین انواع رومیزی بعد از رومیزی ترمه سرمه دوزی شده می باشد که از ترکیب و به هم دوخته شدن چند پارچه در کنار همدیگر که هارمونی مناسبی دارد، تهیه شده است. رومیزی چهل تکه با ترمه جهت پهن کردن بر روی میز آشپزخانه مناسب می باشد.

رومیزی ترمه چهل تکه دوزی شده، ما را به یاد لحاف های چهل تکه زمان مادر بزرگ ها می اندازد.

pic cashmere tablecloths5 1024x853 - فروش رومیزی ترمه - آشنایی با خرید و فروش رومیزی ترمه

رومیزی ترمه را چگونه بشوییم؟

برای آنکه بدانیم رومیزی ترمه را چگونه بشوییم؟ باید ابتدا بدانیم که رومیزی ترمه از چه الیافی بافته شده و رنگ به کار رفته در تار و پود آن از چیست؟ اگر رومیزی ترمه از نخ ابریشم بافته شده باشد، باید با دست شسته شود. زیرا شستن با ماشین لباسشویی به بافت پارچه آسیب وارد می کند.

پس ابتدا گرد و غبار پارچه را گرفته سپس با آب ولرم و شوینده های ملایمی چون شامپوی بچه آن را می شوییم. جهت خشک کردن آن، به هیچ وجه رومیزی ترمه را در معرض مستقیم نور آفتاب قرار ندهید. بلکه رومیزی را درون پارچه ای خشک گذاشته تا کم کم خشک شود. سپس در جای صافی آن را پهن کرده تا باقی مانده رطوبت درون بافت آن، با گذشت زمان خشک شود.

logooo - فوتر تمپلت جدید

دانلود اپلیکیشن های ترمه سرمه

تمامی حقوق برای ترمه سرمه محفوظ می باشد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.