Logo Term - دسته بندی

پیگیری سفارش

روش تشخیص بهترین ترمه ایران

بهترین ترمه ایران

 تشخیص بهترین ترمه ایران

ترمه نماد فرهنگ، اصالت و هنر مردم ایران است که با قدمتی طولانی بر تارک آسمان هنر ایران می درخشد. برای تشخیص بهترین ترمه ایران باید به چند نکته مهم توجه نمود.

قابل ذکر است که خواندن این صفحات را پیشنهاد میکنیم : خرید ترمه ، رومیزی ترمه ، کوسن سنتی ، کوسن ترمه و پشتی سنتی در فروشگاه ترمه

 

یکی از روش های تشخیص بهترین ترمه ایران، نوع نخ به کار رفته در تار و پود آن می باشد. ترمه از دو سری تار و پود تشکیل شده است که برای بافت آن می توان از الیاف مختلفی استفاده نمود که در این صورت با توجه به نوع الیاف، کیفیت ترمه درجه بندی می شود .

پارچه ترمه ای که با استفاده از الیاف ابریشم طبیعی بافته شود از ارزش بالایی برخوردار بوده و کیفیت فوق العاده ایی دارد. دومین روش شناخت بهترین ترمه ایران، توجه به تعداد رنگ به کار رفته در پارچه می باشد.

 

هرچه تعداد رنگ موجود در آن بیشتر باشد ارزش و کیفیت ترمه بالاتر می رود. اگر در رنگ آمیزی الیاف، از رنگ های طبیعی استفاده شود سبب ثبات رنگی ترمه شده که با گذشت زمان، رنگ پارچه ترمه، بی کیفیت و رنگ پریده نمی شود. اما در مقایسه دو پارچه که تعداد رنگ مشابهی دارند، باید به تراکم بافت پارچه توجه نمود . هرچه تراکم بافت پارچه بیشتر باشد، پارچه از ظاهر و کیفیت مطلوب تری برخوردار می باشد.

 

همچنین نوع دوخت پارچه و طرح به کار رفته در آن از نشانه های تشخیص کیفیت و مرغوبیت پارچه ترمه می باشد. با توجه به همه نشانه هایی که از تشخیص کیفیت و مرغوبیت پارچه ترمه گفته شد باید به این نکته مهم هم اشاره نمود، پارچه ای که با زحمت دست و عرق جبین هنرمند بافته شود، به مراتب از ارزش بالاتری نسبت به پارچه ای که با ماشین های نساجی بافته شده، دارد.

 

 

the best cashmere iran002 - روش تشخیص بهترین ترمه ایران

بهترین ترمه یزد

ترمه یزد، شناسنامه و تاریخچه شهر یزد می باشد که از گذشته تا به امروز توسط دستان هنرمند مردمانش به تمام کشور و حتی خارج از خاک های این سرزمین معرفی شده است.

برای تهیه بهترین ترمه یزد، از الیاف ابریشم و پشم مرغوب استفاده می شود. رنگهای بکار رفته در آن از رنگ های طبیعی و گیاهی می باشد.

 

همچنین بیشترین و بهترین طرح استفاده شده در ترمه یزد، بته جقه، گل شاه عباسی، شاه گوزنی، بته خرقه می باشد. این شهر دارای با کیفیت ترین و بهترین ترمه ایران می باشد . بنابراین مشکل است که بتوان بیان نمود که بهترین ترمه چیست؟ اما با توجه به قدمت و استفاده از نیروهای زبده و ورزیده میتوان گفت که ترمه رضایی یزد و ترمه حسینی یزد یکی از مهمترین تولیدکنندگان ترمه یزدی در ایران می باشند.

 

 

بهترین فروشگاه های عرضه کننده ترمه در تهران

ترمه یزد، یکی از با کیفیت ترین و بهترین ترمه ایران می باشد که دارای نمایندگی های معتبر در اقصی نقاط ایران از جمله در تهران می باشد . محل اصلی فروش ترمه در تهران در بازارچه تجریش و بازار بزرگ تهران واقع در خیابان ۱۵ خرداد می باشد که دارای بهترین فروشگاه ترمه در تهران می باشند.

logooo - فوتر تمپلت جدید

دانلود اپلیکیشن های ترمه سرمه

تمامی حقوق برای ترمه سرمه محفوظ می باشد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.